Жiнка маркiза де Сада


П'єса Роман Художня література
Автор: Юкіо Місіма
Видавництво: Фоліо
ISBN: 9660335296
Рік видання: 2006р.
Мова видання: українська
Перекладено з: японської
Перекладачі: Дарина Купко, Інна Данченко
10
Рейтинг: 10 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Юкіо Місіма (1925—1970) — японський драматург,режисер театру і кіно,актор. Автор сорока романі», вісімнадцяти п'єс, багатьох оповідань, есеїв, публіцистичних творів.
«Сповідь маски» — найвідоміший його роман. Збудований на сюжетах автобіографічних, він дуже точно розкриває особистий внутрішній світ автора, його переживання. Життя, Любов, Смерть — основні теми твору. Але Любов і є Смерть. І тому герой роману приречений не на життя, а на «страхітливе існування».
Рене де Сад із п'єси «Жінка маркіза де Сада» одного разу сказала: «Альфонс — це я», маючи на увазі свого чоловіка Альфонса де Сада. її любов була безмежною. І тим жахливішим було її прозріння, коли, прочитавши роман-сповідь маркіза де Сада, в якому він прославляє розпусту і карає доброчинність, зрозуміла, що її довгі страждання, її відданість і Любов не мали ніякого сенсу. Альфонс, що схибнувся на завданні болю та руйнуванні, почав творити і виробив «найдосконаліший кристал Зла». І світ віднині — це світ, створений маркізом де Садом.

Серія книжок