Книгоновинки         "Книгоновинки" - це електронний журнал-самвидав, який готує та розсилає книжковий портал http://knugoman.org.ua. Виходить він на початку кожного  місяця і містить інформацію про україномовні книжкові новинки художньої літератури, які з'явилися попереднього місяця. Вся інформація, розміщена в журналі, зібрана з відкритих джерел в інтернеті або ж любязно надана видавництвами. Хочем подякувати наступним видавництвам, які погодилися оперативно надавати інформацію про свої новинки: "Навчальна книга - Богдан", "Видавництво Старого Лева", "Грані-Т", "Кальварія", Літературна агенція "Піраміда", Літературна агенція "Discursus", "Основи", "Смолоскип", "Дух і Літера", "Книги XXI", "Махаон-Україна", "Клуб Сімейного Дозвілля". Якщо Ви видавець, автор, перекладач чи просто володієте інформацію про свіжовидану книжку, прохання надсилати її на електронну пошту knygonovynky@knugoman.org.ua. Також будемо вдячні за будь-які зауваження, які можна надіслати на вказану вище адресу або ж на нашу ФБ сторінку - https://www.facebook.com/pages/knugomanorgua/169681523113413 чи групу Вконтакті - https://vk.com/knugoman
     Підписавшись на розсилку, вам не потрібно буде слідкувати за появою цікавинок на сайтах видавництв та різних оглядачів, адже усе це буде зібрано в одному журналі. "Книгоновинки" - тільки найсвіжіша література.
     Для того, щоб підписатися на розсилку введіть свій email у дане поле та натисність кнопку "Підписатись"

     або надішліть порожнього листа на електронну пошту knygonovynky@knugoman.org.ua з темою листа "Книгоновинки". Журнал також можна скачати на цій сторінці.