***

     Наш сайт був створений для того, щоб об’єднати та систематизувати книжкові доробки авторів із різних країн світу, допомогти усім книголюбам швидко і легко знайти цікаву для них літературу. Книгоман – це можливість познайомитись з читачами-однодумцями, згадати колись прочитані книги і сформувати власну електронну бібліотеку, бути в курсі різноманітних книжкових новинок.

     Як користуватись.

     У розділі «Книги» кожен знайде для себе низку цікавих видань, які, попередньо зареєструвавшись, зможе коментувати, оцінювати, писати на них рецензії.
Якщо у списку немає книги, яку Ви читали, можете скористатися панеллю інструментів у Вашому профілі і додати її до розділу. Докладніше з тим, як додати видання до каталогу, можна поглянути за посиланням http://knugoman.org.ua/content/yak-dodati-knizhku-v-katalog. Зверніть увагу: якщо на сайті ще немає автора, який її написав, або видавництва, що її видало, перед внесенням самої книги потрібно створити автора і/або видавництво. Усі дописи проходять премодерацію і після перегляду адміністратором у стислі строки з’являються у відповідному розділі. За кожну додану книгу Вам нараховуватиметься два бали рейтингу, за рецензію – сім. Кожен залишений коментар оцінюватиметься в один бал.

      Сподіваємося, що Книгоман стане для Вас добрим літературним порадником і орієнтиром у лабіринті сучасної книжкової продукції.

    Прохання до усіх користувачів: якщо Ви виявили якісь неточності у відомостях про книгу – залишайте свої зауваги у коментарях до неї. З усіма питаннями та пропозиціями щодо покращення сайту звертайтесь за адресою: admin@knugoman.org.ua