А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Інфо: 

   Назва видавництва походить з оповідання Івана Франка «Грицева шкільна наука», у якому вислів «А-ба-ба-га-ла-ма-га» означав абетку.

Історія видавництва «для малят від 2 до 102 років» почалась з публікації дитячої абетки у липні 1992 року.

   У 1995 році права на книжку «Котик та півник» купує американське видавництво Alfred A. Knopf. Це був перший випадок в історії українського книговидавництва, коли велика Західна компанія купує ліцензію в українського видавця.

Після успіху на Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку у 2001 році, де були продані усі його книги, Малкович вирішує розпочати видавництво у Росії. 2004 року видавництво відкриває представництво у Москві. Філія друкує книжки російською мовою з приміткою «Без права продажи в Украине».

2008 року «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» видає першу книгу для дорослої аудиторії - «Гамлет, принц данський» у перекладі Юрія Андруховича, яка одразу ж завойовує гран-прі Всеукраїнського конкурсу “Найкраща книга львівського книжкового форуму”

Видавництво видало понад 100 назв книг загальним накладом понад 4 мільйони примірників.

Сьогодні «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» - одне з найуспішніших видавництв країни, права на книжки якого придбали видавництва 19 країн світу.

Серії книг: