Прокляті


Художня література
Автор: Чак Палагнюк
Видавництво: Фоліо
ISBN: 9789660357464
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
Перекладено з: англійської
Перекладач: Антоніна Івахненко
7
Рейтинг: 7 (4 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Чак Палагнюк презентує: «ІСТОРІЯ МЕДІСОН СПЕНСЕР. Автор і власник копірайту — Сатана». Хто такий Сатана? А він, взагалі-то, володар Пекла. Хто така Медісон Спенсер? Тринадцятирічна дівчина, що була вбита під час гри «французький поцілунок». Її батьки — дуже-дуже-дуже багаті люди. Вони розважаються тим, що замикають покоївок у ванних кімнатах, вручають премію «Оскар» і всиновлюють дітей у різних куточках планети, яких через кілька днів відправляють в інтернат. «Я дівчина, і я мертва», — каже про себе Медісон. Разом зі своїми друзями, молодими грішниками, вона йде в похід на штаб-квартиру Пекла. Що з цього вийшло — читайте сценарій, який написав сам Сатана...

Серія книжок
 • Kelt Птн, 30/11/2012 - 00:04

  Я щось випустив з уваги цю нашумілу весч. Гей-гей, друзі книгомани, поділіться відгуками! Чи варта уваги "проклята" книга, чи ні? Чи переклад такий же кульгавий, як у "Розкажи все" (бо, бачу, перекладала знову п. Івахненко)? І чи пробували ви віддерти наліпку з палітурки видання і з'ясувати, що ж там намагалися приховати фолівці від читацького ока?:)

  Boka Пн, 10/12/2012 - 13:04

  особисто я очікував що вона реабілітує Поланіка після провальної, як на мене, "Розкажи все", реабілітація вийшла десь так на 4-. В книжці багато яскравих описів тамтешніх визначних місць та місцевих знаменитостей, також присутня фірмова Поланівська деталізація, цього разу це безліч Демонів та марок солодощів. Переклад ніби нормальний а щодо якості самого видання, то наліпка на палітурці далеко не єдиний недолік

  Kelt Пн, 10/12/2012 - 13:27

  Ну нарешті:)
  Дякую, значить я "пас". Для реабілітації після "Розкажи все" треба річ, не слабшу за "Невидимок" чи "Привидів", а не отаке)

  Kelt Втр, 23/09/2014 - 00:01

  Прочитав і от думаю - навіщо я то зробив:) Книжка нічим не краща за попередню. Гротеск на межі фолу. Поодинокі вартісні думки губляться у дитячій казочці про пекло. Деколи взагалі вловлював паралелі із Винничуковою "Мальвою Ландою", з якою мав необережність ознайомитися у студентські роки. Море борщів всякі там, відрізані голови, що говорять. Ну ви зрозуміли.
  Не витрачайте даремно час

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Maryblack.
Maryblack
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Володя91.
Володя91
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера