Легенди з Книги Джунґлів


Для дітей Зарубіжна класика Зарубіжна художня література Художня література
Автор: Редьярд Кіплінг
Видавництво: Навчальна книга - Богдан
ISBN: 9789661017015
Рік видання: 2011р.
Мова видання: українська
Перекладено з: англійської
Перекладач: Володимир Чернишенко
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

До книги увійшли оповідання Ред'ярда Кіплінґа, що публікувалися у славетних Першій та Другій Книгах Джунґлів, але не входили до більшості дотеперішніх видань українською мовою. Казки "Тумай з роду Слонів", "Квікверн", "Слуги її Величності" об'єднані реалістичністю опису дикої природи, протиборства та союзу із нею людини. Саме у цих легендах повністю вступають у силу Закони Джунґлів, введені Кіплінґом у історіях про Мауґлі, але самого Мауґлі ви тут не знайдете – бо усі легенди під цією палітуркою справжні, як справжні джунґлі, дикі тварини та не менш дикі люди, яких добре знав і про яких розповів Кіплінґ.

Книга адресована всім, хто виріс на "Таких собі казках", прочитав історії про Мауґлі й хоче знову зануритися у неповторну атмосферу Джунґлів та відчути магію слова Ред'ярда Кіплінґа.

Родзинкою і окрасою книги є аудіодиск. На цьому диску ви знайдете пісні на вірші Ред'ярда Кіплінґа, що є невід'ємною частиною Легенд із Книги Джунґлів. Вірші доповнюють текст казок, деталізують їх або стають сильним завершальним акордом історій про людину і природу. Водночас цей диск - друга сольна робота Сергія Василюка, лідера рок-гурту "Тінь Сонця". Волелюбна і змістовна рок-музика, як можна визначити музичний напрямок цього гурту, якнайкраще пасує для передачі властивої творам Кіплінґа естетики дикої природи, оспівування сили людського духу і патріотизму.

Ви вперше почуєте пісні на слова видатного британського письменника і поета українською мовою.

Ім'я
Зображення користувача dada-2000.
dada-2000
Ім'я
Зображення користувача Дарця.
Дарця
Зображення користувача dada-2000.
dada-2000
Автор:
Зображення користувача bohdan-books.
bohdan-books
0
22.02.2012 - 10:44

     Є письменники, які стали заручниками своїх найвдаліших персонажів. Скажімо, Артур Конан Дойл.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера