Повна темрява. Без зірок


Художня література
Автор: Стівен Кінг
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
ISBN: 9789661413725
Рік видання: 2011р.
Мова видання: українська
Перекладено з: англійської
Перекладач: Олександр Красюк
8.33333
Рейтинг: 8.3 (3 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

"1922 рік"
«Я вважаю, що в кожній людині є інша людина — незнайомець...» — пише Вілфред Ліланд Джеймс на перших сторінках зізнання, з якого складається ця повість. Цей незнайомець Джеймса прокидається, коли Арлетт, дружина Джеймса, пропонує йому продати фамільну ділянку, й переїхати в Омаху, що призводить до низки вбивств та божевілля.

"Великий водій"
Тесс, письменниця детективних романів, зустрічає незнайомця на путівці в Массачусетсі, коли вона намагалась поїхати коротшим шляхом, повертаючись з виступу в книжковому клуб. Після того як він зґвалтував її й покинув помирати, Тесс починає планувати свою помсту, яка поставить її перед обличчям іншого незнайомця — того, що всередині неї самої.

"Справедливе подовження"
Угода з дияволом не тільки рятує Гаррі Стрітера від смертельного раку, але й видає велику компенсацію за пожиттєву образу.

"Гарний шлюб"
У той час як чоловік Дарсі Ендерсон, за яким вона заміжня вже більше двадцяти років, знаходиться в черговому відрядженні, Дарсі шукає в гаражі батарейки. Вона несподівано натрапляє на коробку під робочим столом, вміст якої відкриває їй незнайомця, що живе всередині її чоловіка.

Серія книжок
Інші видання
  • Boka Пн, 31/10/2011 - 00:18

    Неоднозначне враження від книги залишилося, от якраз той випадок коли 50 на 50, два твори ("1922", "Нормальний шлюб") цілком на рівні старого Кінга (захоплююче та страшно, хоча й без містики чи фантастики) а дав інші("Великий водій", "Справедливе подовження") це повна кака, таке враження що писав хтось з молодих автоів намагаючись певним чином запозичити стиль Кінга, під час прочитання яких ніяк не покидає відчуття вторинності...

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Володя91.
Володя91
Зображення користувача Volovik.
Volovik
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Rafinovana.
Rafinovana
Зображення користувача Володя91.
Володя91
Зображення користувача wolf.
wolf
Ім'я
Зображення користувача Tolia.
Tolia
Зображення користувача Rafinovana.
Rafinovana
Зображення користувача wolf.
wolf
Автор:
Зображення користувача Admin.
Admin
0
29.03.2012 - 10:49

     Коли маєш улюбленого автора, будь-яка нова книга, написана ним, із самого початку сприймається як джерело безсумнівної насолоди. Саме так відбувається і у випадку зі Стівеном Кінгом. У тому, що цей письменник є геніальним, переконані мільйони читачів в усьому світі. І найбільше вражає те, що всі його твори є абсолютно різними, однак у кожному вгадується неповторний стиль автора.

Автор:
Зображення користувача кокотюха.
кокотюха
5.75
02.02.2012 - 12:17

     На перший погляд, нова книжка Стівена Кінга, котра, як повелося, в українському перекладі виходить раніше за російську версію та й коштує дешевше, являє собою те, що звик знаходити в «короля жахів» його Постійний Читач. Саме до постійних та давніх шанувальників письменник майже завжди апелює в заключному слові.