У головній ролі - Трейсі Бікер


Для підлітків Художня література
Автор: Джаклін Вілсон
Видавництво: Навчальна книга - Богдан
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
Перекладено з: англійської
Перекладач: Володимир Чернишенко
10
Рейтинг: 10 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Якщо ви читали першу книгу про мене - "Історію Трейсі Бікер" - то певно вирішили, що все у мене клацнулося і я вже живу у письменниці на ім'я Кам, яка засипає мене подарунками. Я вгадала? А ось і ні.
Насправді, нічого у нас не клацнулося. Зануда-маруда Кам ніяк не може мене забрати з сиротинця, бо цілими днями ходить на курси для батьків, заповнює нудні папери і приймає тітоньок із соціальної служби, які вирішують, чи достатньо добре вона про мене дбатиме. Зате у мене з'явилася нагода стати справжньою акторкою! Я отримала головну роль у шкільній виставі, яка зробить мене усесвітньо відомою! Я гратиму не кого іншого, як пана Скряжа із Різдвяної пісні! І моя мама, видатна Голівудська кінозірка, приїде, щоб мене побачити. Вона сидітиме у першому ряду, плескатиме в долоні, а потім засипле мене квітами і забере до себе у Голівуд, і ми зніматимемося разом, і їстимемо тістечка, і...
Словом, поспішайте придбати книгу про мене "У головній ролі Трейсі Бікер", бо після того, як я стану акторкою, їх усі розкупують і вам нічого не залишиться :)))

Серія книжок
Ім'я
Зображення користувача bohdan-books.
bohdan-books
Зображення користувача osadko.
osadko
Ім'я
Зображення користувача biocherv.
biocherv
Зображення користувача osadko.
osadko