Пітьма вогнища не розпалює...


Наукова фантастика Художня література
Автор: Олесь Бердник
Видавництво: Український письменник
ISBN: 5333012024
Рік видання: 1993р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Новий науково-фантастичний роман відомого письменника-фантаста - гостросюжетна оповідь про найболючіші проблеми нашого віку - охоплює минуле, сучасне й прийдешнє Землі. Розмова про космоісторичну естафету віків, про сенс буття та долю цивілізації ведеться від імені автора, в книзі використано автобіографічний матеріал.
Масштаби сюжетної панорами: епоха трипільської культури, період формування Січі Запорозької (часи Байди), XX вік з аналізом феномена Гітлера й Сталіна, XXI вік з футурологічними колізіями, що чекатимуть на наших онуків.

Інші видання
Автор:
Зображення користувача Hnatt.
Hnatt
0
01.12.2012 - 19:30

     У книзі, жанр якої визначено автором як «психоаналітична феєрія», видатний український фантаст Олесь Бердник розмірковує про природу матерії часу, про глибинні причини несправедливості та людських страждань, про принципи роботи людської пам’яті та відтворення нею ходу подій та про сприйняття світу взагалі. Це стосовно «психоаналітичності». В решті ж цей твір складається з кількох непов’язаних сюжетних ліній, в тому числі взятих із попередніх творів, автобіографічних спогадів, віршів та коротких притч-епіграфів до окремих розділів.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера