Ні сонце, ані смерть


зарубіжна проза Художня література
Автор: Генрі Марш
Видавництво: Видавництво Старого Лева
ISBN: 9786176791744
Рік видання: 2017р.
Мова видання: українська
Перекладено з: англійської
Перекладач: Катерина Міхаліцина
4
Рейтинг: 4 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Генрі Марш не боїться визнати: лікареві вкрай важко бути чесним, вкрай болісно говорити про свої помилки. Його нова книжка «Ні сонце, ані смерть. Зі щоденників нейрохірурга» — надзвичайно особисті мемуари, що вражають відвертістю, мудрістю та літературною майстерністю.

Завершуючи свою майже сорокарічну лікарську кар’єру, автор бестселера «Історії про життя, смерть та нейрохірургію» розмірковує про сенс людського існування, про суть праці лікаря, труднощі професії й про те, чим може обернутися відчайдушне бажання продовжити пацієнтові життя за всяку ціну.

Генрі Марш — чудовий співрозмовник: випадки з хірургічної практики у Британії, Непалі, Україні перемежовуються яскравими та щемкими епізодами з його дитинства та юності, непересічними моментами професійного становлення та простими й водночас приголомшливо глибокими роздумами про те, що справді має значення.

  • Kelt Сбт, 20/01/2018 - 23:57

    Книжка, яку обкурили невиправдано великою кількістю фіміаму. У попередній - «Історії про життя, смерть та нейрохірургію», - хоч вона й вийшла з купою помилок, принаймні була лікарська начинка, пожива для мізків. "Ні сонце..." - це просто скигління Марша про те, як раніше все було круто, а зараз все погано, яким він кльовим і зайнятим був колись, й що йому робити тепер - невідомо. Загалом ця книжка найбільше підійде поціновувачам тужливої прози, любителям самокопальної мемуаристики й тим, хто теж уже підбиває підсумки життя, відтак знайде у Марші спільника й розрадника. Особисто я дочитати не зміг

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Olen@.
Olen@
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера