Немиричів ключ


Історичний роман Художня література
Автор: Іван Корсак
Видавництво: Ярославів Вал
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
10
Рейтинг: 10 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Роман Івана Корсака не просто описує рік за роком життя Юрія Немирича, він вдало акцентує головні моменти діяльності майбутнього канцлера Великого князівства Руського: перехід від шведів на службу Богдана Хмельницького; службу в гетьмана І.Виговського й громадянська війна з полковником М.Пушкарем; підготовку Гадяцької угоди й новий громадянський конфлікт через неї, що й призвів до смерті Ю.Немирича. Авторові вдалося показати небуденність постаті Юрія Немирича в українській історії, увиразнити думку, що перемогти за письмовим столом не менш шляхетно, а, може, й більш важливо, ніж у герці з шаблею в руках.

Ім'я
Зображення користувача ratringa.
ratringa
Ім'я
Зображення користувача trackmania18.
trackmania18
Ім'я
Зображення користувача trackmania18.
trackmania18
Автор:
Зображення користувача ratringa.
ratringa
0
20.05.2014 - 16:12

     «Немиричів ключ», роман волинянина Івана Корсака, –  то своєрідне повернення в національну свідомість постаті визначного українця Юрія Немирича, першого і єдиного канцлера нашої держави.
     Книга вийшла у видавництві «Ярославів Вал». Іван Корсак зумів показати унікальність постаті Юрія Немирича і трагізм його долі. Адже ідеологові української державності в складі Речі Посполитої та Литви довелося загинути  від рук самих же українців.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера