Навіщо я народилася дівчинкою? Сексуальні "подвиги" радянських визволителів


Мемуари
Автор: Габі Кьопп
Видавництво: Гамазин
ISBN: 9789662938982
Рік видання: 2011р.
Мова видання: українська
Перекладено з: німецької
Перекладач: Юлія Горбач
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

"Ми не прагнемо сенсації. Про Другу світову війну та звірства нацистів на окупованих територіях існує багато документальних та художніх творів. Але сьогодні, коли світ засудив не тільки Гітлера, але і Сталіна, настав час для об’єктивного розслідування.

Перед вами спогади німкені, яка у віці 15 років стала жертвою сексуального насильства радянських солдат. Проблема сексуального насильства у війнах не нова – жінки завжди були одним із улюблених трофеїв переможців. Не стала винятком і окупація Німеччини радянською армією. Проте жінки неохоче діляться подібними спогадами, та й порушення цих тем ще зовсім недавно сприймалося як спроба обілити нацизм.

Тим більшої поваги заслуговує мужність Габі Кьопп, яка не побоялася сказати слово правди. На сторінках її спогадів ми бачимо війну в усьому її страхітті – пограбування, вбивства, ґвалт, моральні та фізичні знущання з мирного населення: жінок, дітей, старих та хворих.

Сьогодні, коли кіно та література активно романтизують насильство та війни, правда про Другу світову потрібна нам, як ніколи."

Серія книжок