Львiвська гастроль Джимi Хендрiкса


Містика Сучасна українська проза Художня література
Автор: Андрій Курков
Видавництво: Фоліо
ISBN: 9789660358874
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
Перекладено з: російської
Перекладач: Віктор Бойко
7.25
Рейтинг: 7.3 (4 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

"У житті найцікавіше - це життя", - сказав одного разу письменник, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман "Львiвська гастроль Джимi Хендрiкса", де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження. Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили... американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса. А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися... Роман виходить одночасно на двох мовах: українською і російською.

Інші видання
  • Boka Птн, 02/03/2012 - 12:12

    Давно уже не бачив у львові в книгарні хоч і невеличку(4 людини) та все ж чергу за однією книжкою, мабуть таки обширна реклама по місту дає результати. А вцілому книжка цікава з гарно прописаними персонажами, особливо Винничуком :), єдине що іноді дратувало то занатдо часті назви вулиць, ніби Автор хоче довести шо він таки справді бував у Львові :)

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Maryblack.
Maryblack
Зображення користувача Ctac.
Ctac
Зображення користувача Caia.
Caia
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Ім'я
Зображення користувача olya_met.
olya_met
Автор:
Зображення користувача Admin.
Admin
6.5
07.03.2012 - 10:05

     Ірландський класик Джеймс Джойс вважав, що в разі зруйнування рідного Дубліна місто цілком вільно буде реставрувати за його романом «Улісс». Чи не такої самої думки може бути Андрій Курков, видавши «Львівську гастроль Джимі Хендрікса», адже знакова топографія славного міста Лева представлена у цьому романі якнайдетальніше. На тутеш­ньому Личаківському цвинтарі щороку збираються місцеві хіпі, щоб ушанувати пам’ять легендарного Джимі Хендрікса.