Корпорация "Бросайте курить"


Містика Художня література
Автор: Стівен Кінг
Видавництво: АСТ
ISBN: 5237048161
Рік видання: 2005р.
Мова видання: російська
7.5
Рейтинг: 7.5 (6 голосів)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Вы решились пуститься в странствие по закоулкам кошмаров, таящихся за гранью реальности, и эта книга - ваш путеводитель по миру, населенному кромешным ужасом. За поворотом дороги - мир, где под масками людей таится Серое Зло. Зло, в котором нет даже искорки человечьей души. Новый поворот - и вот он, городок, где сверхсовременная мясорубка обрела свои собственные волю и разум. Волю к Злу и разум, нацеленный лишь на убийство... И опять дорога делает поворот - и в маленький городок приходит Гибель. Страшнаямногохвостая гибель, на которую, увы, не найдется ни дудочки, ни Крысолова...

  • Kelt Птн, 09/09/2011 - 10:16

    Думаю, більшість читачів, які гортали "корпорацію" погодяться, що найцікавішою історійкою у сійому збірнику, безумовно, є заголовний твір. Він і формує позитивне враження про книжку загалом. Решта, якщо чесно, трохи не дотягують. Але те, що бук читати варто, сумніву не підлягає.

    Li.Li.T Чтв, 23/07/2015 - 20:38

    Не знаю: а если попадется маньяк, которому нечего терять и он разнесет к ... всю корпорацию? Как такой сценарий?.. Я бы лично так и поступила бы.

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Зображення користувача Todo.
Todo
Зображення користувача Ctac.
Ctac
Зображення користувача CubaChild.
CubaChild
Зображення користувача Li.Li.T.
Li.Li.T
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера