Хлопчик на літо. Прощання


Художня література
Автор: Юган Баргум
Видавництво: Літопис
ISBN: 9667007456
Рік видання: 2005р.
Мова видання: українська
Перекладено з: шведської
Перекладач: Наталя Іваничук
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Книжка сучасного фінського автора, який пише шведською мовою, порушує одвічні проблеми взаємин між чоловіком і жінкою, між батьками та дітьми. Це захопливі історії про буденне і звичайне, водночас глибоке і вічне.
«Хлопчик на літо», створений 1984 року в реалістичному стилі, є настроєвою розповіддю про літні вакації сімнадцятирічного хлопця, його дорослішання, дружбу, юнацьке кохання та розчарування. Властиво, це спогад зрілого чоловіка про найкраще літо в його житті, коли воднораз він пізнав, що таке доросле життя, пристрасть і каяття, дружба і зневіра, це роман без хепі-енду.
Роман «Прощання» — створений два роки тому і є циклом новел, об’єднаних однією ідеєю: життя — це суцільне прощання, яке потрібно навчитися переживати як драму. Цей твір, як стверджує перекладач, радше замкнуте коло, де другорядний персонаж попередньої новели домінує в наступній і де остання новела пов’язана із сюжетом та персонажами першої. Але насправді головний герой кожної один і той самий — прощання, препароване в різних іпостасях.

Серія книжок