Голова Якова


Сучасна українська проза Художня література
Автор: Любко Дереш
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
ISBN: 9789661430715
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
5.33333
Рейтинг: 5.3 (9 голосів)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Геніальний композитор Яків отримує від свого брата, політтехнолога, незвичну пропозицію — створити симфонію до відкриття Євро-2012. Темні отці, які стоять за цим замовленням, впевнені, що лише йому під силу створити музику, що буде прологом до Апокаліпсиса...
Рідна домівка стає для Якова в`язницею. Хоч поруч з ним і живуть два брати, чотири музи і один злий геній, жодна нота не звучить в його серці...

  • Boka Втр, 01/05/2012 - 12:12

    Перед прочитанням книжки чув дуже багато несхвальних відгуків та все ж вирішив придбати і прочитати. А сама книжка таки справляє враження якогось чорновичка-ескізу, деякі частини якого затягують і відчуваєш що от воно на всі 10 балів, а дещо читаєш і думаєш для чого воно тут взагалі... і в друк вона мабуть була віддана тільки через те що піджимали терміни по контракту... І ще дуже не сподобалося що в книжці немає жодного пояснення до термінів які явно не входять до загальної ерудованості людини, хоча це мабуть питання до редактора і видавництва.

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Maryblack.
Maryblack
Зображення користувача virna.
virna
Olcia
Зображення користувача Krapka.
Krapka
Зображення користувача Ірина Вале.
Ірина Вале
Зображення користувача Pacu_Pati.
Pacu_Pati
Зображення користувача Kvitusja.
Kvitusja
Зображення користувача wolf.
wolf
Зображення користувача Halcja.
Halcja
Зображення користувача Ада.
Ада
Зображення користувача anudas.
anudas
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Kvitusja.
Kvitusja
Зображення користувача Володя91.
Володя91
Зображення користувача tttaaannne.
tttaaannne
Зображення користувача wolf.
wolf
Зображення користувача Ада.
Ада
Автор:
Зображення користувача Ада.
Ада
10
25.02.2016 - 11:50

Після кількарічної перерви нещодавно вийшла нова книга Дереша. Після серії "сирих", ця - мала бути першою сходинкою дорослого етапу автора.
Але, як на мене, вийшов якийсь "вінегрет", нескладний і пустий. "Голова Якова"- це знов гонитва за новою формою, сумбурний потік свідомості при мінімумі змісту. Така-собі сповідь Любка, про роки мовчання і відомості. Якова по іншому ніж, як Дереша не можливо сприймати. І дуже шкода, що його таки примусили написати хоча б щось.

Автор:
Зображення користувача Ірина Вале.
Ірина Вале
8.25
29.05.2012 - 01:31

     Любко Дереш — сучасний український письменник, в його творчому доробку 6 романів, перший з них був опублікований, коли автору виповнилось близько 18 років. Юнака відразу охрестили «вундеркіндом» літератури, дебютний роман «Культ» кілька разів перевидавали, переклали на німецьку, польську, італійську, сербську мови, театралізували у Берліні, читачі шаленіли за ним в Україні, і це можна назвати справжнім успіхом. Роман за романом приносив все густіші лаври, та юний геній подорослішав і стомився.

Автор:
Зображення користувача t.ivleva.
t.ivleva
0
23.03.2012 - 20:48

     Ну, ось: Любко Дереш повернувся в літературу.
     Від виходу його крайнього роману «Трохи пітьми» минуло неповних п’ять років, тож повернення автора зі свіжим великим твором стало очікуваною подією. Очевидно, що за такий тривалий період мусив якось змінитися і сам Любко Дереш, і його письмо, і його читачі. Письменник навіть зізнався, що за ці п’ять років він «устиг зненавидіти літературу, а потім знов полюбити її, заблукати у власному творінні й щасливо віднайтися». Також з’являлися повідомлення про єгипетські мандри Дереша, що ще більше уподібнювали його до біблійного блудного сина.