Дванадцять війн за Україну


Історія Історія України Публіцистика
Автор: Віктор Савченко
Видавництво: Нора-Друк
ISBN: 9789668659874
Рік видання: 2016р.
Мова видання: українська
Перекладено з: російської
Перекладач: Артем Сопронюк
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

2014 року Україна вкотре зіткнулася з ненаситним імперським молохом і зуміла зупинити його "розповзання". Гібридна війна, як основа московського панування, ведеться не тільки в окопах, це війна за існування народу, війна за історію і свідомість людей. В Україні знайшлися герої, здатні захистити країну, яка не бажає бути бідним і заляканим «молодшим братом».

Майже сто років тому наприкінці 1917 року український народ вже стикався з гібридною війною московського зразка, програш в якій призвів до встановлення ленінсько-сталінської диктатури, масових репресій, голодоморів, концтаборів, знищення української інтелігенції…

Дванадцять війн, які кривавим вихором пронеслися Україною 1917-1921 роками, в радянській історії мали назву «громадянська війна», але вони велися за володіння українськими ресурсами (людськими, продовольчими, енергетичними). У лютому 2017 року ми будемо згадувати революцію, яка дала нашим прадідам надію на кращу долю, але її ідеали сто років тому не втілилися в реальність, а були потоплені в крові. Ми знову отримали надію і завдання нашого покоління не проґавити цей шанс.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера