Чорт і панна прим


Художня література
Автор: Пауло Коельо
Видавництво: ВНТЛ-Класика
ISBN: 9667493369
Рік видання: 2002р.
Мова видання: українська
Перекладено з: португальської
Перекладач: Віктор Морозов
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Усі ці люди живуть у полоні жадоби, малодушності і страху. Його переслідують примари власного минулого. Вона шукає особистого щастя. Упродовж одного тижня перед кожним із них постануть питання, що стосуються життя і смерті, й вони будуть змушені знайти кожен свою відповідь. Що оберуть вони - добро чи зло?

Ареною цієї дивовижної боротьби стає глухе село Віскус. Туди прибуває чужинець з наплічником, у якому записник і одинадцять брусів золота. Він хоче знайти відповідь на питання, що завдає йому нестерпних мук: добрі чи злі за своєю суттю лідські істоти? Гостинно прийнявши чужинця, всі мешканці села стають співучасниками його лиховісного задуму, що назавжди змінює їхнє життя.

У своєму дивовижному новому романі Пауло Коельо змальовує боротьбу між світлом і пітьмою, що відбувається в кожній душі, і вплив цієї боротьби на наше прагнення здійснити власні мрії й опанувати страх, що заважає втілити їх у життя. "Чорт і панна Прим" - це неймовірно емоційний твір, у якому цілісність людської натури піддається жахливому випробуванню.

Серія книжок
Інші видання