Шлях


Художня література
Автор: Іван Герасименко
Видавництво: Гамазин
ISBN: 9789662790016
Рік видання: 2013р.
Мова видання: українська
9.94118
Рейтинг: 9.9 (17 голосів)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Хто чи що визначає життєвий шлях людини? Чи на все воля вищих сил? Чи все-таки кожен обирає свій шлях сам, щодня роблячи вибір на користь добра чи зла? Відповіді на всі ці вічні філософські питання дає надзвичайно цікавий, глибокий, напружений, захопливий і повчальний роман Івана Герасименка "Шлях".
Його герой ламає стереотипи, він страждає, обираючи свій особистий шлях, і перемагає, роблячи правильний вибір! Він рятує цивілізацію від загибелі, здавалося б, ціною загибелі власної, втім ні! Він просто переходить на інший щабель існування, який дає йому можливість краще зрозуміти себе, розвинути свої можливості та обрати правильний шлях далі, уперед.

 • Штурм Сбт, 13/09/2014 - 21:40

  Цікава книга! Змушує нас замислитись над своїм життям, починаєш розуміти. що твоє життя залежить від твого ж вибору! Також , дивлячись на головного героя, розумієш, що вихід є з любої ситуації - потрібно лише про це згадати і не впадати у відчай, зайнятися ділом, робити, як пише автор - те, що потрібно, згодом час покаже вихід і виведе ! Рекомендую прочитати усім! Книга написана з дивним поєднанням художньої літератури, психології, та цікавих роздумів автора.
  Приємного прочитання!

  Мила Ндл, 14/09/2014 - 23:03

  Книга й справді дуже цікава, особливо для людей, які люблять розмірковувати над сенсом життя. Хоча з іншого боку, людині, що зайшла в життєвий тупик, або розчарована в житті, я б теж порадила почитати книгу. Дуже багато в ній корисних висловлювань, які підіймають життєвий дух, дають поштовх для певних внутрішніх переоцінювань свого світобачення.
  Дуже сподобалось мені в даному оповіданні, те, що як починаєш читати книгу, неможливо передбачити кінець, чи розв"язку епізода, заманює та затягує сюжет аж до самого кінця, а в кінці.....ще більше здивування;)

  Katarina Чтв, 13/10/2016 - 01:23

  Читаю та перечитую!Вражають акценти на риси характерів, на які вказує автор! Читаючи, починаєш звертатися до себе: а чи правильно я діяла тут, зробла там, подумала у глибині душі... Роздуми та вчинки головних героїв допомагають краще розібратися у своєму житті, своїх думках! Мені пощастило і я-таки прочитала наступні книжки автора! Воно того варте! Філософія, фентезі, реальне життя і політика - все переплітається в один цікавий сюжет! Чекаю продовжень! Автору бажаю натхнення і снаги випустити "в люди" наступні свої твори!

  АлинаС Ндл, 16/10/2016 - 00:27

  Книга дуже сподобалася, особливо, якщо враховувати, що я беззаперечний фанат фентезі:) А тут воно ще й у поєднанні із філософією. Дійсно заставляє задуматись - а що ж є Добро, і що є Зло.

  Олена344 Ндл, 16/10/2016 - 08:16

  Чоловіча проза , як на мене, має якийсь свій особливий відтінок, нічого зайвого і, по-чоловічому лаконічно. Такі роздуми-історії спонукають до своїх роздумів, змушують жити далі не дивлячись ні на що. Раджу цю книгу, не пшкодуєте!

  Віктор522 Ндл, 16/10/2016 - 12:41

  прочитав на одному подиху. Ще три роки тому почув про цю книгу та автора. Та ніколи вона мені не попадалась. Назва книги цілком відповідає змісту. Тут описано справді Шлях з великої літери

  ДмитроСіч Ндл, 16/10/2016 - 17:06

  Чудова книга, спонукає до міркуваннь щодо своїх життєвих позицій та переосмислення підходу до свого життя. Дуже сподобалася, дякую автору за таку чудову річ. Однозначно рекомендую до прочитання.

  Олег Вознесенский Ндл, 16/10/2016 - 21:27

  Дуже цікава книга. Найважливіше в ній те, що вона торкається глибин сутності людини. В романі Герасименка зібрано все те що я давно шукав у книгах. Є й фєнтезі, є філософія, є нд чим замислитись та поміркувати. Автором написані не пусті слова і це надихає чекати продовження історії.

  Makssim Срд, 19/10/2016 - 09:17

  Книга повчальна, так як кожна людина приходить у світ по своєму особливому шляху життя, не залежному від інших. Вона творець свого життя, свого існування...Книгу рекомендую всім. Після її прочитання у вас з'являться інші погляди на вибір у житті.

  Валерій Давиденко Срд, 19/10/2016 - 13:20

  Після прочитання цієї книги я почав замислюватися про наше життя, про шлях кожної людини. Мені здаеться, що таких книжок як ця дуже мало, після яких є про що замислитися. Дуже цікава книга, чекаю на продовження.

  Сергій Василенко Срд, 19/10/2016 - 19:16

  Дуже незвична та досить філософська книга. Автор створив захоплюючій світ за яким було цікаво спостерігати. Цю книгу я залюбки додам у свою бібліотеку та буду час від часу перечитувати.

  Віталій Білоус Срд, 19/10/2016 - 20:51

  Я просто в захваті. Я прочитав багато книжок, але ця вразила тим, що в ній змішані два різних стиля. Здається вони несумістні, але автор зміг зробити неможливе. Прочитав с великим задоволенням, та буду рекомедувати цю книгу своїм друзям.

  Віктор Лавриненко Чтв, 20/10/2016 - 08:44

  Цікава суміш з фентезі та філософії. Я раніше не читав подібних книг. Шлях життя дуже важкий и нам як і герою потрібно завжди робити вибір, він свій вибір зробив. Буду чекати на продовження книги, щоб дізнатися про подальшу долю героя.

  annana Ндл, 23/10/2016 - 01:14

  Ця книга - фентезійний роман Івана Герасименка, у якому автор піднімає одну з найважливіших філософських тем - життєвий шлях. Чи ми самі його обираємо, керуючись щоденними вчинками, чи на нас впливають вищі сили? Автор у своєму романі відповідає на ці та багато інших питань. Змушує замислитись щодо свого життєвого призначення та правильності дій. Рекомендую до читання!

  Валентин Івасюк Ндл, 23/10/2016 - 09:28

  Дуже не ординарна книга. Вона написана не для того, щоб її прочитати та забути. Її суть це життєвий шлях про який треба думати постійно і не змарнувати його. Дуже цікаво було спостерігати за діями героя, за його долею, його шляхом в житті.

  Анна 31 Ндл, 23/10/2016 - 15:39

  Автор книги "Шлях" чудово поєднує стиль фентезі та філософії. Тому ця книга не просто цікава, вона змушує задуматись над своїми життєвими позиціями та над життям в цілому. Книжка легко читається. Прочитала її на одному диханні.

  Сергій Макеєв Ндл, 23/10/2016 - 19:31

  Обожнюю не "пусті" книги. Книга "Шлях" - це чудовий приклад книги, яка після її прочитання не забувається, а деякі слова й досі перед очима. Дуже гарно поєднані два різних стиля філософія та фентезі. На жаль таких книжок як "Шлях" дуже мало, тому вона така цінна.

  Петро Коляда Ндл, 23/10/2016 - 19:52

  Кожна людина повинна вибирати свій вибір життєвого шляху. На жаль нам не завжди дают зробити вибір самостійно. Герой книги намагається зробити правильний вибір, але це не так просто як здається. Тому ця книга й бере за душу.

  Максим Зинченко Срд, 16/11/2016 - 11:14

  Оригінально свідома та іноді чутлива книга. Дуже вподобав героїв Мая та його сина Хікупта. Дуже незвично поєднані в цій історії фентезі там філософія. Автор прекрасно продумав своїх героїв и таку книгу я залюбки ще не раз перечитаю.

  Сергій Звонарь Срд, 16/11/2016 - 16:10

  Сюжет і правда дуже незвичний. Полюбляю читати фантастичні книги. Але ця особливо захопила мою увагу. Почавши читати с першої сторінки, я не зміг зупинитися и прочитав її на одному подисі. Дуже органичний сюжет і багато філософічних міркувань пішли на користь "Шляху".

  Леонід Маслов Срд, 16/11/2016 - 21:44

  Вибір героя спочатку мене шокував, але потім япоміркував і можливо при таких обставинах я зробив би так само. Те, що книга вже допомагає замислитися, робить її незвичною. Автор не даремно її писав!

  Світлана Малкіна Чтв, 17/11/2016 - 13:20

  В книзі Івана Герасименко "Шлях" я знайшла для себе цілий світ. Він далеко не ідеальний, але він спокушає мене знов вікдрити сторінки книги та читати свою улюблену книгу. Я дуже гарно розумію героїв книги, неначе сама пройшла весь цей шлях!

  Людмила Бойко Птн, 18/11/2016 - 16:18

  Я відкрила для себе книгу Івана Герасименко "Шлях" і зрозуміла, що в нашій країні є талановиті автори та книги які розвивають, які вчать бути справжньою людиною, та робити вчинки не для наживи, а для справедливості. Книга просто неперевершена!

Ім'я
Зображення користувача Штурм.
Штурм
Зображення користувача Ворона.
Ворона
Зображення користувача Мила.
Мила
Зображення користувача Katarina.
Katarina
Зображення користувача АлинаС.
АлинаС
Зображення користувача Олена344.
Олена344
Зображення користувача Віктор522.
Віктор522
Зображення користувача Олег Вознесенский.
Олег Вознесенский
Зображення користувача Сергій Василенко.
Сергій Василенко
Зображення користувача Віталій Білоус.
Віталій Білоус
Зображення користувача Віктор Лавриненко.
Віктор Лавриненко
Зображення користувача Валентин Івасюк.
Валентин Івасюк
Зображення користувача Сергій Макеєв.
Сергій Макеєв
Зображення користувача Петро Коляда.
Петро Коляда
Зображення користувача Сергій Звонарь.
Сергій Звонарь
Зображення користувача Леонід Маслов.
Леонід Маслов
Ім'я
Зображення користувача Katarina.
Katarina
Зображення користувача Дзюба Любов.
Дзюба Любов
Ім'я
Зображення користувача Дзюба Любов.
Дзюба Любов