Сергій Гридін

     Сергій Гридін (8 липня 1971 року, м. Здолбунів, Рівненьска область, Україна) - сучасний український письменник.
     Народився Сергій Гридін у місті Здолбунів Рівненської області 8 липня 1971 року. Ходив до місцевої школи, займався спортом. У 1985 році разом із сім’єю переїхав до Монголії, де пройшли два дуже згадуваних і досі роки.
     Після повернення до України та закінчення уже в Здолбунові школи у 1988 році, впродовж року Сергій Гридін набував життєвого досвіду в слюсарній бригаді. За рік потому для нього відкрились двері економічного факультету Рівненського інституту інженерів водного господарства, який закінчив у 1994 році. Після закінчення працював за бухгалтерсько-економічними спеціальностями. Зараз працює директором Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Одружений, є син Сашко.
     Хобі Сергія Гридіна – літературна діяльність. Коли сину письменника виповнилось 11 років, він всіляко намагався залучити його до читання. Так з’явилась перша книга Сергія Гридіна „Федько, прибулець з Інтернету”, а згодом ще дві – „Федько у віртуальному місті” та „Федько у пошуках чупакабри”.

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера