Майбутнє нашої країни в наших руках...

Книга: Записки українського самашедшого
Автор:
Зображення користувача AlinaR.
AlinaR
3
Рейтинг: 3 (3 голоси)
 
08.09.2011 - 16:51

     У даній книзі кожен українець знайде щось для себе. Адже це історія людини, якій не байдуже все те, що робиться у світі, зокрема в Україні.

     Це думки вголос пересічного громадянина, програміста, який не може знайти роботу в себе на Батьківщині, але не хоче й покидати рідну країну, адже тут його все. Його добрий товариш вже працює закордоном, у далекий Америці і пише йому звідти листи про своє життя. На відміну від українця, він отримує достойну платню, може дозволити відпочити з сім’єю на відомих курортах світу. Наш програміст розуміє всю безглуздість свого становища: нікому не потрібний у своїй же країні. Він увесь час задається питаннями: Як це могло трапитися? Чи за таку незалежну Україну боровся його батько? Шукає відповіді, і не може знайти… Але поки «лінію оборони тримають живі» майбутнє в нас є…

    Це проза, що бере за серце, заставляє замислитися про теперішнє і майбутнє власної країни і себе в ній як громадянина.

    Дана книга - відтворення основних політичних (і не тільки) подій світу і України останніх років (якщо не помиляюся, 1999-2004). Все те, що не має права бути забутим, для тих, хто не хоче залишатися осторонь.

Далі ...

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера