Закон Братів Капранових


статті
Автори: Віталій Капранов, Дмитро Капранов
Видавництво: Зелений пес
ISBN: 9789662938531
Рік видання: 2007р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Взагалі-то ми пишемо романи. Інакше кажучи, художню прозу. Але іноді – ну як тут втриматися? – коли розуміємо, наприклад, що є залежність кількості голосів за Януковича від кількості бібліотек на душу населення, або коли раптом задаємо собі запитання: “що таке державна мова і нащо вона потрібна державі?” – чи, наприклад, викриваємо таємні плани олігархів та політиків з остаточного перетворення людей на глядачів, а чи розуміємо, що національну ідею зовсім не там шукають… Погодьтеся, що у таких випадках гріх мовчати.

От ми і пишемо статті, друкуємо їх у різних ЗМІ, в інтернеті, озвучуємо по радіо. За п’ять років накопичилося досить багато цікавих ідей, якими хотілося б з вами поділитися, шановні наші читачі! Але народ твердить: одна голова добре – дві краще. А ми додаємо: три значно краще, чотири – ще краще ну і так далі. Чим більше голів, тим більше користі.

Ми думаємо над тими самими проблемами, що й ви. Давайте об’єднаємо зусилля! Після кожного матеріалу ми залишаємо місце для того, аби ви висловити свою думку. Не жалкуючи, виривайте аркуш та надсилайте за адресою: 04071, Київ 71 а/с 110 Братам Капрановим. Ну а тих, хто живе в інтернеті, запрошуємо висловитися на форумі www.kobzar.com.ua . Нам дуже важлива ваша думка – позитивна, а особливо негативна. Бо тільки разом зможемо вирішити, як жити далі. Бо тільки в суперечці народжується істина.

ВАЖЛИВО: МАТЕРІАЛИ ЦІЄЇ КНИЖКИ НЕ ЗАХИЩЕНІ МАЙНОВИМ АВТОРСЬКИМ ПРАВОМ. ВИ МОЖЕТЕ ВІЛЬНО ПЕРЕДРУКОВУВАТИ, ВИКОРИСТОВУВАТИ ТА ВПРОВАЖДУВАТИ НАШІ ДУМКИ ЗА ОДНІЄЇ УМОВИ - ПРИ ВИКОРИСТАННІ НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОМ’ЯНУТИ НЕЗЛИМ ТИХИМ СЛОВОМ АВТОРІВ БРАТІВ КАПРАНОВИХ