Я знаю, що ти знаєш, що я знаю


Художня література
Автор: Ірен Роздобудько
Видавництво: Нора-Друк
ISBN: 9789662961744
Рік видання: 2011р.
Мова видання: українська
8.4
Рейтинг: 8.4 (5 голосів)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Їх багато по усіх світах – тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони приязно посміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом – прозріння і повернення. Часом – нова любов. А іноді й смерть…
…За своїми постояльцями - емігрантами з України - спостерігає хазяйка котеджу невеличкого німецького містечка фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного – того, хто «розшифрує» для неї листа з минулого.

Серія книжок
Інші видання
  • Boka Птн, 30/09/2011 - 12:45

    Хотів на форумі придбати, але розгорнувши її бажання чомусь випарувалося... Текст твору іде вузькою колонкою, великим шрифтом, весь інший простір просто порожній... в книжку такого обєму при нормальій верстці можна було вмістити ще зо два романи такого обєму. Не розумію іноді видавництв, які жаліються шо видавати книжки дорого через дорогий папір, і самі ж цього паперу зовсім не цінують.

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Maryblack.
Maryblack
Зображення користувача t.ivleva.
t.ivleva
Зображення користувача AfterEden.
AfterEden
Зображення користувача kalyta.
kalyta
Зображення користувача PDannai.
PDannai
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача kalyta.
kalyta
Ім'я
Зображення користувача Аліса.
Аліса
Автор:
Зображення користувача t.ivleva.
t.ivleva
9.5
06.12.2011 - 08:27

     ...Старенька фрау Шульце знає про своїх постояльців-українців  те , в чому вони не наважуються зізнатися своїм близьким (Роман Іванович, Марина, Оксана) та навіть і собі (Тетяна, Віра, Соня, Макс). Вона не засуджує їх, як може здатися на перший погляд. Мудрістю прожитих років власного, такого непересічного, як для німкені, життя , фрау Шульце розуміє, відчуває і співчуває кожному з них. І , ніби ненароком, закинуте одне речення у розмові з Тетяною, повертає ту до самої себе, змушує відмовитись від копіювання чужого таланту та усвідомити і повірити у власний.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера