Скандинавська міфологія


Художня література
Автор: Ніл Ґейман
Видавництво: Видавнича група КМ-Букс
ISBN: 9786177489978
Рік видання: 2017р.
Мова видання: українська
Перекладач: Максим Бакалов
9
Рейтинг: 9 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Для створення фантастичного царства у своїх романах Ніл Ґейман неодноразово звертався до давньої міфології. Та тепер він звертається до самого витоку своєї творчості, представляючи нам неймовірну версію величних північних казок.
Автор залишається вірним міфам та пантеону скандинавських богів: Одін, головний бог, розумний, сміливий і хитрий; Тор, син Одіна, неймовірно сильний та не наймудріший з богів; Локі - син велетнів — кровний брат Одіна, ошуканець і неперевершений маніпулятор.
Історія розпочинається з генезису легендарних дев'яти світів, занурюючи нас у подвиги божеств, карликів і велетнів. Для того, щоб повернути собі викрадений славнозвісний молот, Тору необхідно замаскуватися у жінку, що дуже важко зробити, беручи до уваги його бороду і величезний апетит. Гірка доля спіткає Квазіра — найпрозорливішого з богів — кров якого перетворюється в мед. Врешті все завершується Рагнароком, сутінками богів і відродженням нового часу та людей.

  • Kelt Срд, 28/06/2017 - 19:52

    Кльова книжка, щоправда Гейман не розкриває нічого нового: це класичні скандинавські міфи, про які знає навіть Вікіпедія. Але та - вони гарно зібрані докупи і цікаво подані. На кілька перекладацько-редакторських непоняток можна закрити очі.

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Ім'я
Зображення користувача sich3000.
sich3000
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера