Мисливці за маревом


Сучасна українська література
Автор: Іван Корсак
Видавництво: Ярославів Вал
ISBN: 9786176050483
Рік видання: 2014р.
Мова видання: українська
10
Рейтинг: 10 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Це дещо химерна книга про те, що гідність людини не здолає навіть сокира ката. Сокира та вищербиться, іржа її сточить, а слово Данила Братковського непідвладне назавше іржі чи тліну. А ще в книзі йдеться про кохання і гідність, які зі зброєю у руках, як поверне життя, боронити варто...

Ім'я
Зображення користувача ratringa.
ratringa
Ім'я
Зображення користувача ratringa.
ratringa
Автор:
Зображення користувача ratringa.
ratringa
0
16.11.2014 - 16:41

Ніхто тоді й не підозрював, що в недалекому майбутньому матимемо справу з Корсаком-романістом. Навіть не натякала на це мала проза, хоч і свідчила вона про неабиякі творчі можливості волиняка, та сталося те, що сталося. До читачів один за одним прийшли романи “Тиха правда Модеста Левицького”,”Капелан армії УНР”,”Отаман Чайка”,”Таємниця святого Арсенія”,”Діти Яфета”,”Корона Юрія ІІ”,”Немирів ключ”. Це – ціла бібліотека історичних творів, яка стрімко занурює кожного у минувшину.

Автор:
Зображення користувача ratringa.
ratringa
0
27.05.2014 - 10:34

      У видавництві «Ярославів Вал», у серії «Сучасний бестселер України», вийшов недавно новий роман Івана Корсака «Мисливці за маревом». Особливість цього твору  частково вже розкривається в анонсові видання: «Це дещо химерна книга про те, що гідність людини не здолає навіть сокира ката.Сокира та вищербиться, іржа її сточить, а слово Данила Братковського непідвладне назавше іржі чи тліну.
      А ще в книзі йдеться про кохання і гідність, які зі зброєю у руках, як поверне життя, боронити варто...»

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера