Мексиканські хроніки


Мандри Художня література
Автор: Макс Кідрук
Видавництво: Нора-Друк
Рік видання: 2009р.
Мова видання: українська
8.66667
Рейтинг: 8.7 (3 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Є мрії прості та буденні. Є мрії химерні та незвичайні. Останні, як правило, дуже рідко і лише завдяки чималим зусиллям стають реальністю. Ця книга, що ви тримаєте в руках, про одну з таких мрій на ім'я Мексика.

Утім це не звичайна історія про далеку латино-американську країну. Це не туристичний путівник чи збірка порад для самотніх мандрівців. Ця розповідь - про велику Мрію, зухвалу і абсурдну, яка на перший погляд здавалась нездійсненною, але яка врешті решт, завдяки безладній суміші віри та впертості, втілилась у життя. "Мексиканські хроніки" - захоплююча розповідь про те, як молодий українець, йдучи за безумним покликом серця, рвонув на інший континент за дванадцять тисяч кілометрів від дому і наодинці пройшов Мексиканські Сполучені Штати від Тихого океану на заході до Карибського моря на сході.

Серія книжок
Інші видання
 • Kelt Втр, 15/07/2014 - 08:25

  Книжка, яку легко прочитати за один-два "підходи" (що я, зрештою, й зробив). Думки від отриманої інформації подам у стилі популярного зараз в соцмережах пана Тимчука.
  Отже, із поганого:
  1. Надто впадає у вічі гіпертрофована любов автора до себе-коханого. "Я такий класний", "мій чудовий епідерміс", "мої щічки", "ця чудова книжка" псують загальний мексиканський пейзаж.
  2. Трохи напружує говірка автора. Ні, це дуже класно, коли текст виписано добротною українською мовою із вживанням таких слів, як "достоту", "кебета", "харцизяка", "роззяплювати", але тоді треба повикидати усілякі "ларьки", "покачуватись", "наладити", "площадка", "шляпа", "резиновий"... Бо вони що? Правильно - псують загальний мексиканський пейзаж.
  3. Цей пункт уже радше до редактора, аніж до автора: читайте уважніше. Просто прохання на майбутнє. Особливо, коли справа стосується останньої третини книжок, бо таке враження, що ви там усі з радості від наближення до фіналу починаєте читати через сторінку ("розсташувати", "невгомовний", пропущені коми тощо).

  Із доброго:
  1. У книжці справді багато цікавинок. І для тих, хто збирається в Мексику, і для тих, хто ніколи не проміняє її на улюблений диван.
  2. Текстівку історії доповнено ілюстративним матеріалом у кольорі, що дає уяві додаткові стимули.

  Раджу до прочитання.

  tttaaannne Птн, 13/10/2017 - 01:10

  У мене ця книга має іншу обкладинку (https://uk.wikipedia.org/wiki/Мексиканські_хроніки._Історія_однієї_мрії). Серія, видвництво та рік однакові. Лише ISBN ще 978-966-2961-46-1.

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Зображення користувача os_tannja.
os_tannja
Зображення користувача olya_met.
olya_met
Зображення користувача Kv1to4ka.
Kv1to4ka
Зображення користувача Olha.
Olha
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Зображення користувача os_tannja.
os_tannja
Зображення користувача olya_met.
olya_met
Зображення користувача tttaaannne.
tttaaannne
Зображення користувача Kv1to4ka.
Kv1to4ka
Ім'я
Зображення користувача knopik.
knopik
Автор:
Зображення користувача olya_met.
olya_met
9.33333
18.03.2013 - 00:06

     Змалечку я уявляла себе індіанкою і мріяла побувати в далеких країнах, де височіють таємничі піраміди, де живуть нащадки сміливих і незвичайних індіанців. Я читала книги, статті, дивилась фільми про їх життя. З часом моєю мрією стали не тільки ці місця, а й взагалі весь світ, такий незвичайний і різноманітний. Мені хотілось побувати у всіх віддалених куточках нашої планети.