Хрустальный горизонт


Сучасна зарубіжна проза
Автор: Райнгольд Месснер
Видавництво: Планета
ISBN: 5852501859
Рік видання: 1990р.
Мова видання: російська
9
Рейтинг: 9 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Райнхольд Месснер, первый альпинист, покоривший все 14 восьмитысячников мира, талантливый альпинистский писатель, посвятил эту книгу своему самому яркому спортивному достижению - одиночному восхождению на Эверест без кислорода в 1980 году.

  • Kelt Сбт, 03/01/2015 - 18:38

    Месснер - крутий старий, який не втомлюється випробовувати можливості свого організму. Облазивши всі найвищі гори світу, він взявся за китайську пустелю Такла-Макан, перетнув Гренландію і Антарктиду (без собак і додаткового спорядження), дійшов до північного і південного полюсів.
    Однак окрім витривалості і сили духу в нього є ще один величезний плюс - Месснер вміє усі свої досягнення майстерно, без зайвого пафосу передавати на папері.
    "Кришталевий горизонт", як уже відомо з анотації, - автобіографічна книга Месснера про сходження на Еверест. Насамотині, без кисневих балонів і рацій. Сходження не задля визнання (на той час він уже й без того був мегавідомим), а просто для себе. Після його повернення журналісти не могли второпати суті усієї атракції: він не підняв на вершині жодного прапора, не відкрив якихось нових шляхів для наступних підкорювачів Джомолунгми, не підійшов науково до фізіології свого організму. Ба більше - він навіть фотографій нормальних не наклацав. Але в тому, очевидно, і вся сіль Месснера - справжність, безкомпромісність, орієнтація не на попит аудиторії, а на власні прагнення.
    Якщо вам десь трапиться сіє видання, рекомендую до прочитання.

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера