Дистихи Катона


Філософія
Автори: Марк Катон, Андрій Содомора
Видавництво: Грані-Т
ISBN: 9789664652558
Рік видання: 2009р.
Мова видання: українська
Перекладено з: латинської
Перекладач: Андрій Содомора
9
Рейтинг: 9 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

     У цьому томику звучать голоси не лише «з античності». Повний переклад українською, що вперше виходить окремим виданням, є поєднанням тексту, контексту й  інтерпретацій моральних настанов майже двотисячолітньої давності. Пан Андрій Содомора - блискучий перекладач, проникливий поет-філософ, неймовірний коментатор - розшифровує в кожному слові дистихів цілі «культурні пейзажі» та перегуки історичних епох.
     Андрій Содомора – перекладач, письменник. Автор численних, переважно поетичних, перекладів з античної літератури, а також низки оригінальних прозових та поетичних творів. Лавреат премії імені Максима Рильського та літературної Нагороди Антоновичів. Дійсний член Наукового товариства імені Шевченка.

  • Kelt Ндл, 31/03/2013 - 12:48

    Книжка зіткана із сентенцій, філософських роздумів і настанов за принципом 20% Катона, 80% Содомори:) Цей збірник можна читати з будь-якого місця, повертатися до нього знову і знову, постійно знаходячи для себе щось нове. Варто відмітити просто титанічну працю перекладача/упорядника: кожен вислів вуйка Катона супроводжується своєрідними "ключами" Андрія Содомори, паралелями із творчістю інших ветхих мислителів та купою цікавої інформації.

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача о-ля-ля.
о-ля-ля
Ім'я
Зображення користувача о-ля-ля.
о-ля-ля
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера