280 днів навколо світу


Пригоди Сучасна українська проза
Автор: Артемій Сурін
Видавництво: BookChef
ISBN: 9789669935410
Рік видання: 2020р.
Мова видання: українська
4
Рейтинг: 4 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Артемій Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти ONE LIFE, яка об’єднала мандрівників із багатьох країн світу і стала повноцінним міжнародним рухом. Після важкої життєвої кризи і смерті батька Артемій вирішив здійснити навколосвітню подорож. Адже це була його дитяча мрія, знехтувати якою він не міг. Дізнатися, як живуть, про що мріють люди на всіх континентах нашої планети, стало його метою. На героя чекав нелегкий шлях за суворими правилами навколосвітніх мандрівок від Британського Королівського географічного товариства: відвідати всі шість континентів Землі, перетнути всі меридіани, усі часові пояси, двічі — екватор, три океани й понад 40 країн.

100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів — пересуваючись лише наземним і водним транспортом. 280 днів пригод і звершень, де з кожним кроком змінювався не лише світ навколо, а й сам герой. Шлях, який ледь не став фатальним, завершився в рідному домі — точці старту й фінішу.

За результатами навколосвітньої мандрівки Артемія Суріна прийняли до міжнародного клубу видатних мандрівників «The Explorers Club», нагородили орденом «Великі Українці сучасності», а експертна рада Книги рекордів України за результатами голосування обрала його бренд-амбасадором України у світі. Навколосвітня мандрівка, яку він здійснив, також встановила чотири національні і два світові рекорди.

Ця книга — відверта, захоплива й надихаюча розповідь про перипетії навколосвітньої мандрівки в наші дні.

  • Kelt Срд, 03/02/2021 - 23:08

    Ця книжка ідеально пасує для ілюстрації мемчика "Очікування/реальність". Прочитавши анотацію, уявляєш собі трушного волоцюгу, який кинув виклик усьому світові, шибайголову, який ладен до чорта на роги залізти заради втілення своєї мрії. А отримуєш комфорт-тревел ванільного франта із мільйонами на рахунках, який смітить грошима і на кожній другій сторінці ниє про те, як він скучає за своєю коханою Марусею, що залишилася в Україні. Разом із чепуруном їздить також знімальна група, яка відтягує на себе увагу читача батлами, хто вполює кращий кадр, а отже - уміліше прислужиться своєму роботодавцеві. Ну і та - будьте готові, що згадана в анотації контора Суріна One Life теж постійно проскакуватиме 25-м кадром.

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt