Конні Вілліс

     Конні Вілліс (англ. Connie Willis; 31 грудня 1945, Денвер, Колорадо, США) — американська письменниця-фантаст. Повне ім'я — Констанс Елейн Тріммер Вілліс (Constance Elaine Trimmer Willis).
     Народилася в Денвері (штат Колорадо) 31 грудня 1945 року. Коли їй було всього 12 років при пологах померла її мати. Після смерті матері в їхньому будинку стали з'являтися численні родичі, які приносили більше дискомфорту, чим турботи про дівчинку. Конні знайшла розраду в книгах. Так Конні відкрила для себе фантастику Роберта Хайнлайна — їй сподобалася його пронизана добрим гумором сага «Маю скафандр — буду подорожувати» (Have Spacesuit — Will Travel). Повна дитячих амбіцій вона вирішила в майбутньому написати продовження до цієї книги, ним став роман «Не рахуючи собаки» (To Say Nothing of the Dog).
     Конні Вілліс навчалася в коледжі й університеті Північного Колорадо, а в 1967, завершивши навчання, стала вчителькою початкової школи в Коннектикуті. Того ж року вона одружилася зі учителем фізики Кортні Віллісом (Courtney Willis). В 1967, після народження дочки Корделії, вона змогла повернутися до своєї мрії — стати професійною письменницею. Протягом наступних восьми років вона писала наукову фантастику, але змогла продати лише один твір цього жанру. На початку 1980-х їй вдалося видати свої перші новели. В 1982 році її коротка повість «Fire Watch» отримала одночасно премії Х'юго і Небюла. І хоча надалі її стиль нерідко мінявся, Вілліс відома як автор, що пише в жанрі комедії, її твори нерідко пронизані сатирою й гумором, часто їй властивий легкий стиль, при цьому вона розкриває найсерйозніші та найскладніші теми. Одна з її улюблених тем — подорожі в часі.

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/Конні_Вілліс

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера