Підручники і посібники

Інфо: 

   Видавництво «Підручники і посібники» існує на вітчизняному книжковому ринку вже понад 20 років.
   Шкільні підручники, робочі зошити, методичні посібники, довідники, словники, наочність, а також художні та подарункові видання «Підручників і посібників» знані й затребувані в Україні. Видавництво має власну потужну поліграфічну базу, що дозволяє швидко і якісно реагувати на запити споживачів.
   Ми пишаємося нашими авторами – відомими в Україні науковцями, методистами, учителями та вихователями. Їхній досвід і напрацювання -   неодмінний складник усіх навчальних видань.
   Колектив видавництва налічує понад 120 працівників. Це досвідчені редактори, багато з яких мають педагогічну освіту, художники, дизайнери, менеджери, друкарі.
   Видавництво «Підручники і посібники» - підприємство недержавної форми власності. Для нас турбота про якісні знання учнів та підвищення педагогічної майстерності вчителів є пріоритетною.  Саме тому ми  – постійні спонсори багатьох освітянських заходів, учнівських конкурсів, олімпіад, інтелектуальних і спортивних змагань, мистецьких дійств, а також учасники всеукраїнських і регіональних науково-методичних семінарів та конференцій. В усіх куточках України з нами співпрацюють партнери – представники торговельних організацій, гуртівень,  книгарень. Книгарні «Ярослав Мудрий» та «Підручники і посібники» - фірмові книжкові магазини видавництва у м. Тернопіль.
   Традиційними стали екскурсії школярів і студентів на підприємство, адже це змога побачити усі етапи створення книжки від авторського задуму до її появи на книжкових полицях.
   Видавництво «Підручники і посібники»   у своїх виданнях активно впроваджує новітні освітянські технології, пропонуючи вчителям, вихователям, виховникам цікаві авторські напрацювання, наочність для кабінетів, а учням – зошити нового покоління. Наша місія – створювати видання,  якісні за змістом і доступні за ціною.
   У 2018-му видавництвом започатковано художню серію "Захопливе читання".