Новий шлях

Інфо: 

«Нови́й шлях» (англ. New Pathway) — український тижневик, орган «Українського національного об'єднання (УНО)», який у Канаді виходить з 1930 року (в Едмонтоні — з жовтня 1930, у Саскатуні — між роками 1933—1942, у Вінніпезі — між роками 1942—1974, у Торонто — з 1974 понині).

Друкує статті на політичні, культурні та історичні теми; звітує про діяльність УНО та про українські справи в Канаді. В основному займає націоналістичну лінію ОУН у мельниківському варіанті; у минулому друкував і додатки для складових організацій УНО: Товариства українських воєнних ветеранів, Українських жіночих організацій Канади та Організації української демократичної молоді. Між роками 1941—1950 виходив частіш: спершу тричі, опісля двічі, на тиждень.

Основником та довголітнім редактором був М. Погорецький; редагували газету опісля: В. Мартинець, О. Івах, Дмитро Кислиця, С. Росоха, Р. Маланчук, П. Маценко, А. Курдидик, В. Софронів-Левицький, А. Добрянський, В. Скорупський, Ю. Карманін та інші. З 1977 року виходив щомісячний англомовний додаток «Нові перспективи» (англ. New Perspectives); нині виходить як двомовне (англо-українське) періодичне видання.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера