Великий романСтамбульська казка

Автор: Маріо Леві
Видавництво: Фоліо
ISBN: 9789660376243
Рік видання: 2017р.
Мова видання: українська
Перекладач: Олесь Кульчинський
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні

«Стамбульська казка» — широке полотно, сімейна сага, що розповідає про три покоління турецьких євреїв. У романі описуються події, що відбувалися протягом приблизно 40—45 років — від закінчення Другої світової війни до кінця 80-х років минулого століття.
Як свідок або детектив, який збирає докази, оповідач ходить вузькими вуличками одного зі старих етнічних районів Стамбула, збираючи «казки», розповіді його жителів про минуле та сьогодення людей, які у своєму місті все менше й менше відчувають себе вдома.Дата Туташхіа

Автор: Чабуа Аміреджибі
Видавництво: Фоліо
ISBN: 9789660377714
Рік видання: 2017р.
Мова видання: українська
Перекладено з: грузинської
Перекладач: Оксана Василенко
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні

«Дата Туташхіа» — найвідоміший роман Чабуа Аміреджибі. Його було закінчено 1975 року, але й досі своєї актуальності він не втратив. Здавалося б: грузинське суспільство кінця ХIХ — початку ХХ сторіччя, герой, подібний до Робін Гуда, що б’ється з ворогами, нарешті, кохання... Для нашого часу це, напевно, наївно. Але Аміреджибі змалював усе це так, що читач мимоволі співчуває головному герою і разом з ним проживає його життя. Здається, це той випадок, коли над твором письменника час не владний.

Видавництво: 
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера