Україна: остання війна за незалежність (аналітичне дослідження)


дослідження Публіцистика
Автор: Богдан Бойко
Видавництво: Редакція газети «Вечірній Коростень»
ISBN: 9668598180
Рік видання: 2005р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

У своїй черговій книзі лідер Народного Руху України за Єдність Богдан Бойко узагальнює матеріал, викладений у своїх попередніх працях. Ідеться передовсім про найбільш драматичний планетарний конфлікт сучасності: між системою космополітичного імперіалізму (глобалізмом) і патріотично-державницькими силами.

Метою стратегії глобалістів, що має основні ознаки війни, є всебічний контроль над людськими та матеріальними ресурсами підкореної країни з боку міжнародних космополітичних олігархічних угруповань.

У книзі переконливо доведено, що в Україні вищезазначений конфлікт досяг критичного моменту. На наших теренах реалізується детально опрацьований тотальний глобалістський проект, що має два нібито протилежні вектори (Західний і Східний), але - єдину сутність. В разі реалізації такого антинаціонального проекту Україна втратить свою незалежність назавжди та незворотно.

Незалежної України вже ніколи не буде. Суверенне право українського народу на вирішення своєї долі назавжди буде передано силам, що знаходяться поза межами суспільного контролю нації.

Щоб усунути цю загрозу, автор пропонує Українську Патріотичну Альтернативу - політичну стратегію збереження незалежності і успішного розвитку України у жорсткому, гранично конкурентному і високотехнологічному світі ХХІ століття.

Книга розрахована на найширше коло читачів, не байдужих до долі держави і своєї власної.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера