Покора


Художня література
Автор: Мішель Уельбек
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
Рік видання: 2015р.
Мова видання: українська
Перекладач: Іван Рябчій
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Мішель Уельбек — найпопулярніший у світі французький письменник, який став літературною зіркою в середині 1990-х років завдяки романам «Розширення простору боротьби», «Елементарні частинки» та «Платформа». 2010 року за роман «Карта і територія» Уельбек здобув Ґонкурівську премію. Роман «Покора» вийшов друком у переддень трагічних подій у редакції «Шарлі Ебдо» і став свого роду тужним віщуванням біди.
Викладач Сорбонни Франсуа живе в дивний час — до керівництва у Франції приходять мусульмани, а університет вимушений коритися свої новим господарям — шейхам із Саудівської Аравії. Більшість його колег, аби зберегти посади, приймають іслам. Перед Франсуа (який до того ж тяжко переживає кризу середнього віку) постає непростий вибір: відмовитися від інтелектуального життя і остаточно піти на пенсію чи навернутися до ісламу, взяти собі кілька гарненьких дружин і зажити новим, ліпшим життям?
«Покора»… це безпрецедентний успіх, який підтверджує здатність автора — якого або обожнюють, або ненавидять — діставати страхи, заховані глибоко в серцях європейців.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера