Навіжені в Мексиці


Мандри Пригоди Проза Сучасна українська література Художня література
Автор: Макс Кідрук
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
ISBN: 9789661412537
Рік видання: 2010р.
Мова видання: українська
9.5
Рейтинг: 9.5 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Хуліганські оповідання – це розповідь про двох «навіжених», друзів Макса і Тьоміка, які намагаються нашвидкуруч сколотити собі багатство, гасаючи світом й займаючись бізнесом по-українськи (себто, всякими махінаціями). Своїми карколомними аферами й пригодами ця парочка одночасно нагадує Остапа Бендера та Індіану Джонс, яких перемістили до фільму «Страх і ненависть у Лас Вегасі». Читаючи «Навіжених у Мексиці» письменниця та лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк не стримувала емоцій: «Чи не вперше я вголос сміялась, читаючи рукопис. Чудовий шахрайський роман. Побільше б таких… Поєднання блискучого гумору таглибокої іронії».

Чудовий гумор, напружений сюжет, колоритні образи «навіжених» друзяк Макса і Тьоміка розвіють зимову нудьгу та неодмінно зігріють серце гарячим повітрям далекої Мексики. Автор цього пригодницько–комедійного роману Макс Кідрук радить прочитати його усім романтичним відчайдухам:«Навіжені в Мексиці» настійно рекомендуються всім тим, хто віддає перевагу навіженим пригодам перед глевким комфортом та домашнім спокоєм, для кого шерхіт вітру, заміняє найсолодшу музику, а сама дорога і є життям. Всі історії написані майже на реальних подіях».

Ім'я
Зображення користувача olya_met.
olya_met
Зображення користувача Іван Рубленко.
Іван Рубленко
Ім'я
Зображення користувача olya_met.
olya_met
Зображення користувача tttaaannne.
tttaaannne
Зображення користувача oOksik.
oOksik
Зображення користувача Іван Рубленко.
Іван Рубленко
Ім'я
Зображення користувача oOksik.
oOksik
Автор:
Зображення користувача кокотюха.
кокотюха
0
10.09.2011 - 11:13

     Колись у моїх дитинстві та отроцтві видавництво ЦК ЛКСМУ «Молодь» видавала дефіцитну книжкову серію «Компас». Як зазначалося просто біля серійного логотипу, Троянди Вітрів, що протикає земну кулю, тут пропонуються книжкові дефіцити: «Подорожі. Пригоди. Фантастика». Пригодницька література серії «Компас» підпадала під категорію україномовного книжкового дефіциту – навіть на бібліотечному абонементі не завжди знайдеш. Фантастика, видана в цій серії, хоч і вільніше за пригоди лежала в бібліотеках, проте книжки були зачитані до дірок, а отже – мали попит.

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера