Маска


Художня література
Автор: Володимир Лис
Видавництво: Клуб сімейного дозвілля
ISBN: 9789661438803
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
6
Рейтинг: 6 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

1801 рік. Розкішний бал на честь п"ятиріччя князівни Любославської закінчується масовим пограбуванням і викраденням людини. Там, де хвилину тому розважалася шляхта, тепер гуляють розбійники. Граф Юзеф наважується зірвати з ватажка маску, бачить під нею знайоме обличчя і прощається зі свободою. Але таємний агент Слєпньов знайде слабину ухвалого бандита - чарівну жінку, за-для якої він ладен дістати хоч зірочку з неба, хоч кольє княгині Ольги...

Інші видання
  • terra_andina1 Ндл, 03/03/2013 - 14:10

    Шикарно! Наш український Дюма. З першого по останнє слово ти занурюєшся в той час і в той світ і не можеш повернутися до сьогодення, поки не дочитаєш! Пригоди, інтриги, кохання, боротьба і дух, особливий героїчний дух українського народу, який пройшов через свавілля чужорідних націй, приниження і рабство, і вижив! Найцінніше - свобода - цілковито легально відбиралася у народу, людей продавали, купували, дарували, катували тощо і тільки особливо відважні і завзяті брали до рук зброю і піднімали голову. Бо краще смерть ніж неволя!
    Моє шанування, маестро! Вам вдалося! Якщо Україна вижила в ті часи, то виживе і зараз! Після прочитання цієї книги я більше не сумніваюся!

Ім'я
Зображення користувача kavomanka.
kavomanka
Ім'я
Зображення користувача tttaaannne.
tttaaannne
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера