Арсен


Сучасна українська проза Художня література
Автор: Ірен Роздобудько
Видавництво: Грані-Т
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
9
Рейтинг: 9 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

13-річний Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, важко назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…
Нова повість відомої письменниці Ірен Роздобудько розповідає про дорослішання, життєво важливі трансформації в свідомості й пошук моральних орієнтирів у житті.

Інші видання
Ім'я
Зображення користувача biocherv.
biocherv
Зображення користувача kalyta.
kalyta
Ім'я
Зображення користувача wolf.
wolf
Ім'я
Olcia
Зображення користувача AfterEden.
AfterEden
Зображення користувача wolf.
wolf
Автор:
Зображення користувача biocherv.
biocherv
8.5
20.12.2012 - 11:07

     Книга, безумовно, читабельна і досить цікава. Недо-детективний сюжет заохочує до читання, таку просто так не відкладеш! Головний герой - 13-річний міський хлопчак, хіпуватий і "проблемний", - потрапляє до рідних у село, де зустрічається не лише з новими друзями, які не схожі на тих, яких він знав доти, але й із родинною легендою. Саме розкриттю цієї легенди і присвячено книгу, хоча повість починалася, як підліткова історія, яких у нас не багато.