Амулет Паскаля. Дванадцять.


Проза Художня література
Автор: Ірен Роздобудько
Видавництво: Фоліо
ISBN: 9789660344778
Рік видання: 2008р.
Мова видання: українська
7.5
Рейтинг: 7.5 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Ірен Роздобудько — автор, що успішно працює в різних жанрах. Про це свідчать її неодноразові перемоги у Всеукраїнському конкурсі «Коронація слова». Ірен — не лише письменник та поет, але й художник. У цьому ви можете переконатися, переглянувши її досконалі малюнки, розміщені в нашому виданні.
До цієї книжки увійшли два романи талановитої авторки — «Амулет Паскаля» і «Дванадцать, або Виховання жінки в умовах, не придатних для життя».
Перший з цих творів сама письменниця назвала «філософською містіфікацією». Але скоріше це філософська притча про складність і непередбачуваність життя, в- якому тільки сама людина спроможна обрати саме той шлях, що приведе її до щастя.
Роман «Дванадцать, або Виховання жінки в умовах, не придатних для життя» теж розповідає про пошуки сенсу життя. Він вже с перших сторінок вражає незвічністю сюжетних ліній, алегоричністю образів та ситуацій. Життєві історії людей, яких головна героїня вислуховує за службовим обов'язком, так захоплюють молоду жінку, що вона не помічає: вона й сама є об'єктом спостереження...

Інші видання
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера