Анатолій Загрійчук

     Загрійчук Анатолій Леонідович (15 січня 1951 — 8 лютого 2014) — український письменник, священик, педагог. Перебував у Національній спілці письменників України з 1996 р.
     Народився 15 січня 1951 р. у м. Жмеринці на Вінниччині. Тут таки закінчив і середню школу № 5. Випускник філологічного факультету Вінницького педагогічного інституту. Служив у війську, де отримав серйозну травму, що підірвала його здоров'я. Після того 18 років вчителював у Жмеринському районі: в селах Тарасівка та Зоринці, в останньому займав посаду директора школи. Був викладачем школи та профтехучилища у смт Браїлові. Працював директором Жмеринського районного будинку творчості школярів і юнацтва, який також розташовувався у Браїлові.
     1995 року прийняв сан священика Української православної церкви. Протоієрей (від 2004 р.). Служив на парафіях Шаргородського району (в с. Лозова та Писарівка). У 2000 р. був призначений настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Демидівка та храму святителя Василія Великого с. Могилівка Жмеринського району.
     Помер у Жмеринці 8 лютого 2014 р. Похований на монастирському цвинтарі у Браїлові.

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера