Роберт Девід Патнам

     Роберт Девід Патнем (народився у 1941 році в порту Клінтоні, штат Огайо) американський політолог, професор Гарвардського Університету. Почесний доктор кількох інших Університетів (Стокгольмського, Антверпенского, штату Огайо та ін), Член Ради з міжнародних відносин, академік Національної Академії наук і мистецтв, був номінований на пост голови Американської асоціації політичних наук на 2001-2002 рр.., Консультант ряду президентських адміністрацій в США.
     Роберт Патнем виріс у маленькому місті Середнього Заходу США. У 1963 році він закінчив бакалаврат B.A. в Суортмор коледж, потім отримав ступінь магістра MA в Оксфорді (Балліола коледж). Ступінь доктора філософії PhD Р. Патнем отримав в Єльському Університеті в 1970 році.
     До вступу в 1979 році на роботу в Гарвардський Університет Р. Патнем кілька років перебував у штаті Ради з національної безпеки, а також викладав в Університеті Мічигану.
     Зараз є професором Гарварду на посади, заснованої в пам'ять і піклуванням П. та І. Malkin'ів . Читає курси політології на матеріалах американської політики, міжнародних відносин та компаративістики. Обіймав посади керівника низки великих освітніх і наукових структур Гарвардського Університету (окремі факультети, інститути тощо).

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера