Наомі Новік

     Наомі Новік народилася у Нью-Йорку 1973 року; вона американка в першому поколінні, вихована на польських казках, Бабі-Язі й Толкіні. Її дебютний роман «Дракон його величності», перший том серії про Відважного, був опублікований 2006 року та перекладений двадцятьма трьома мовами, а права на його можливу екранізацію придбав Пітер Джексон, оскароносний режисер трилогії «Володар перснів».

     Вона здобула Премію Джона В. Кемпбелла як найкращий новий автор, Премію Комптона Крука — за найкращий дебютний роман, а також премію «Локус» — за найкращий дебютний роман. Вона є одним із засновників і членів правління Організації трансформативних робіт, некомерційної організації, що опікується захистом прав творців-фанатів на правомірне використання їхньої творчості, сама пише фанфіки та створює фан-відео, а також є однією з архітекторів загальнодоступного ресурсу Archive of Our Own.

     Новік живе у Нью-Йорку з чоловіком, автором детективів і лауреатом премії «Едгар» Чарльзом Ардаєм, їхньою чудовою маленькою донечкою, Евіденс, а також безжально просіяним стадом із п’яти комп’ютерів.

     Більше можна дізнатися на її веб-сайті (http://naominovik.com); також можна підписатися на неї під ніком naominovik у Livejournal, Twitter і Facebook.

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера