Антон Кротов

     Антон Вікторович Кротов (28 січня 1976, Москва) - російський мандрівник, письменник, засновник і екс-президент Академії Вільних Подорожей.
     Антон Кротов народився в Москві в сім'ї письменників Віктора Кротова і Марії Романушко в 1976 році. Дядько по батькові - публіцист і релігійний діяч Яків Кротов. З дитинства почав писати невеликі художні твори. Перші подорожі Антон Кротов зробив у віці п'ятнадцяти років, переміщаючись самостійно, переважно на електричках, в великі міста Росії, України і Білорусії (1990-1991 рр.)
     Закінчивши школу, він вступив до Московського авіаційного інституту на факультет прикладної математики, але через два з половиною роки кинув навчання, щоб повністю присвятити себе подорожам. Офіційно нетривалий час працював в газеті для туристів і мандрівників «Вільний вітер» (1995-1996 г). На даний момент займається написанням, виданням і продажем книг, в основному власних, а також книг інших авторів схожої тематики. У 2001 році прийняв іслам, в 2016 році здійснив хадж - паломництво в Мекку (Саудівська Аравія).

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера