Валерій Кіхтенко

     Народився 14 серпня 1963 р. в Ростові-на-Дону.
     У 12 років приїхав в Лисичанськ. Закінчив Ростовський державний університет. Працює зам. директора департаменту з управління персоналом і зв'язку з громадськістю, режисер-сценарист телерадіокомпанії ПАТ «ЛіНОС».
     Поет, бард, прозаїк, журналіст, сценарист. Вірші пише з 17 років. У 1993 р. вийшла перша в Лисичанську книга прози - «Знак звіра», написання ним у співавторстві з А.Потупало.
     У 1994р. - автор сценарію музичного фільму «Молитви любові», який був знятий на кіностудії ім. Довженко. У 1995р. створив 2 документальні фільми «Ангели і руїнах» і «Сентиментальна прогулянка» за які був удостоєний гран-прі на Луганському обласному фестивалі журналістики «Майстер Гаскойн». Спільно з колегами з продакшн-студії «Східний павільйон» готував сюжети для громадського російського телебачення. Брав участь в проекті «Чим був для нас Радянський Союз». Грає на гітарі і багато його віршів покладено на музику. У 2000 р. разом з композитором В.Трабовскім записав «Музичний альбом« Командир дощу ». Автор двох поетичних збірок: «Міленіум» (2001) і «Ректайм» (2001). Його вірші увійшли в колективні збірки «Восьміголосье» (1995), «Лисяча балка» (2004), «Зустрічі і розставання» (2010). У 2010 р. вийшла у видавництві «Прінтекспрес» нова літературна історична книга «Легенди Лисичанська», щодо якої зроблено фільм з такою ж назвою.
     Член спілок журналістів України (1998), член міського літературного об'єднання «Істок» та МСПС (2001)
     Переможець конкурсу «Людина року - 2003» за досягнення в галузі культури і журналістики.

Книги на Книгомані