Фредерік Беґбеде

     Фредерик Беґбеде (Фредерік Беґбедер) (Frédéric Beigbeder; 21 вересня 1965, Нейї-сюр-Сен - ...) — французький письменник. Вважається одним з найцікавіших сучасних письменників Франції.
     Фредерік Беґбеде народився 21 вересня 1965 року у передмісті Парижа Неї-сюр-Сен. Його мати — перекладач «жіночих» романів (зокрема творів Барбари Картленд), а батько — керівник кадрової агенції. Після навчання у ліцеях Монтеня (Lycée Montaigne) та Луї-ле-Грана (Louis-le-Grand) він поступає на політичні студії до університету (Institut d'Etudes Politiques de Paris ).
     У 25 років цей закоренілий гуляка, організатор вечірок у Castel (модний нічний клуб в Парижі) видає свій перший роман «Щоденник молодого ідіота». Відтоді він співпрацював з різними журналами (Globe, Elle, Voici), вигадував рекламні слогани для Young and Rubicam, з'являєвся на телебаченні (Paris Première), знявся в порнографічному фільмі «Донька лодочника» (з участю зірки жанру Естель Дезанж (Estelle Desanges)), керував журналом NRV та продовжував писати. Після звільнення з Young and Rubicam він написав книгу «99 франків».
     Про свою творчість автор говорить так: «У кожній з моїх книг я щось втрачаю: „Відпустка у комі“ — 10 років нічного життя, „Кохання триває три роки“ — мою колишню дружину, „99 франків“ — 10 років реклами. Я за літературу „випаленої землі“. Щоб позаду залишалися палаючі руїни. Це так як ментальний стриптиз. Ось я літературний Чіп і Дейл.»
     Фредерік Беґбеде також:
      засновник і головний редактор журналу GENEREUX у 1992
      засновник і головний редактор журналу DELUXE у 1993
      співвласник і головний редактор журналу NRV (1996)
      засновник і генеральний секретар Prix de Flore (від 1994)
      засновник і президент клубу CACA (1984—1993)

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/Фредерік_Беґбеде

Книги на Книгомані