Перша книжка прозаїкаСпокуси

Автор: Богдан Жолдак
Видавництво: Радянський письменник
ISBN: 5333006989
Рік видання: 1991р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні

Людина, як правило, не знає, яка кількість спокус може чатувати на неї упродовж усього життя. Й часто про всяк випадок бореться з усіма поспіль, сподіваючись у такий спосіб здобути внутрішню свободу.

У книжці є науково-фантастичні оповідання, є розповіді про міське життя, в якому фантастики не менше, аніж на міжзоряних трасах, не кажучи вже про козацькі історії.

Автор збірки більше відомий як кінодраматург, тим-то стилістика викладу - динамічна, наближена до кінопрози, отже - адресується до широкого кола читачів.Спалах

Автор: Юрій Винничук
Видавництво: Радянський письменник
ISBN: 5333006393
Рік видання: 1990р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні

До книги молодого прозаїка увійшли твори, що за своїм жанром належать до пригод та фантастики. В повісті “Королевич-машкара” діють не тільки реальні герої, але й добрі та лихі чарівниці, відбуваються чудесні перетворення на фоні звичайного, буденного життя. Повість “Місце для дракона” переносить нас у Галичину часів середньовіччя. І тут дійсність та казка тісно переплелися довкола головних героїв - люботинського князя, пустельника, лицаря Лавріна і... доброзичливого дракона.Глибока Долина

Автор: Володимир Шевченко
Видавництво: Радянський письменник
Рік видання: 1984р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні

У своїй першій книзі молодий український прозаїк відображає будні наших сучасників — робітників, колгоспників, студентів, воїнів Радянської Армії. Автор пише про красу людських відносин, викриває міщанство, користолюбство, бездуховність. Повість «Глибока Долина» — про становлення характеру молодого журналіста, про той моральний ріст, який відчуває він, вступаючи в боротьбу з негативними явищами в нашому житті.

Видавництво: 
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера