Зникнення Стефані Мейлер


Художня література
Автор: Жоель Діккер
Видавництво: Видавництво Старого Лева
ISBN: 9786176796916
Рік видання: 2019р.
Мова видання: українська
Перекладач: Леонід Кононович
8
Рейтинг: 8 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Сорокап’ятирічний капітан поліції Джесс Розенберґ, унікальний слідчий, що розкрив усі справи, за які брався, й дістав за це прізвисько Капітан 100%, вирішує йти у відставку. На прощальній церемонії, під час якої його вшановують десятки колег, з’являється журналістка Стефані Мейлер і заявляє, що двадцять років тому в найпершій справі, яка стала визначальною в кар’єрі Розенберґа й кардинально змінила його життя, капітан припустився фатальної помилки, через яку в убивстві чотирьох людей обвинуватили невинну особу.
За кілька годин Стефані Мейлер, яка самостійно провадить розслідування того давнього злочину, таємничо зникає. Капітан Розенберґ вирішує зачекати з відставкою й береться за повторне слідство...

  • Kelt Ндл, 20/06/2021 - 22:17

    Другий мій захід на Діккера після "Правди про справу Гаррі Квеберта". Як виявилося, багато в чому ці книжки схожі: майже такий самий обсяг (750 сторінок), чимало впізнаваних авторських фішок й... аналогічних факапів, куди ж без них. Але крім уже згаданого кривого перекладу Кононовича, який пхає в текст найрізноманітніші найветхіші найзбоченіші діалекти, і наївних сюжетних поворотів Діккера (не хочу спойлерити, але зверніть увагу, наприклад, на лінію Бергдорфа, а надто - на її завершення), додалося ще авторське вплітання до роману російських ноток: персонаж Наташа, кафе "Маленька росія", п'єса "Дядечко Ваня" тощо. І ці свинособачі кізяки, як не крути, трохи муляють смакові рецептори під час споживання написаного.

    Ну але якщо вас таке не лякає і загалом ваші рецептори впродовж ковіду уже натренувалися не зважати на деякі смаково-нюхові недосконалості цього світу, то твір вам точно зайде. Тверду вісімку він заслужив чесно.

Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Boka.
Boka
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера