Пазл


детектив психологічний триллер Сучасна зарубіжна проза
Автор: Франк Тільє
Видавництво: Фабула
ISBN: 9786170964281
Рік видання: 2020р.
Мова видання: українська
8
Рейтинг: 8 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Ілан і Хлоя — гравці із досвідом, у яких позаду чимало успішно пройдених квестів. Та цього разу на них і ще шістьох учасників чекає «Параноя» — напівмістична гра, до якої спробуй ще втрапити. Гонитва за призовими 300 000 євро відбуватиметься у будівлі покинутої лікарні для душевнохворих. Доволі швидко ігровий простір перетвориться на жахливу реальність. Повна картина залишиться неясною до самого останнього фрагмента. Ну що ж — на те він і пазл. Захопливе, моторошне, добротне чтиво з геть несподіваним фіналом від визнаного майстра жанру трилера Франка Тільє.

  • Kelt Сбт, 24/07/2021 - 07:36

    Загалом трилер непоганий; якби я його прочитав у рік першої публікації (2013), точно поставив би 10 балів. Але просто творів із такого штибу сюжетом на ринку зараз дуже багато і на енному з них ти вже починаєш позіхати.

    Отже, коротко про книжку. Її часто порівнюють із "Грою" Фінчера, але це омана. Насправді роман тяжіє до "Острова проклятих" Лігейна, "Терапії" Фітцека і т.д. Канва тексту виписана добротно, чтиво затягує і ти його поглинаєш доволі-таки швидко, але розв'язка трохи розчаровує (скажу більше - для тих, хто в темі, її неважко передбачити). Однак повторюся - якщо дивитися на "Пазл" особняком, то він цілком навіть ок.

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера