Любові полум'я


Сучасна українська проза Художня література
Автор: Ніка Нікалео
Видавництво: Аверс
ISBN: 9789668386947
Рік видання: 2013р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Енергія кохання двох людей Віоли – талановитої молодої співачки та Віктора – успішного готельєра, вкидає їх у вир подій, що різко змінюють долі не тільки їх обох, а й людей, що їх оточують. Це любов, що перебуває поза дозволенною віссю координат, це почуття, що мучить сумління, вихованої на українських християнських традиціях і цінностях головної героїні книги. Однак, прийнявши рішення самій керувати своїм життям, Віола іде напролом до своєї давньої і головної мети у житті – стати примою світової оперної сцени. І її глибокі почуття до одруженого чоловіка стають не лише необхідним поштовхом до сходження. Однак, не усе так легко і просто, бо паралельно існують якісь майже магічні, складноусвідомлювані нематеріальні, та ще й матеріальні речі, які у сукупності здатні протистояти усім найсміливішим замислам.
На думку авторки, яка захоплюється квантовою фізикою, магія – це ті фізичні закони, яких ми ще просто не знаємо. І це напряму дотичне до почуття любові. Почуття, яке хвилює людину найбільше. Почуття, яке здатне як сотворити найнеймовірніші дива, так і зруйнувати саму неприступну Трою.
Цей роман зворушить і розчулить кожного, хто коли-небудь кохав, або ненавидів, або мріяв і наполегливо йшов до своєї мети.

Серія книжок
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера