Наталка Малетич

     Народилася 29 квітня 1979 року у Львові.
     Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, (українська мова і література), працювала редактором літературних і дитячих передач Львівського обласного радіо, а також  - випусковим редактором у львівських  Інтернет-виданнях «Медіа-простір», ЗІК, ZAXID.NET (на сьогодні). Автор рецензій та інтерв’ю з письменниками і художниками.
     Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року, результатом якого стала книга «Про Зайчика-Забудька та інші історії», що вийшла  у видавництві «Грані-Т» 2009 року. Нещодавно книгу переклала російською редактор культурологічного Інтернет-журналу «Черепаха на острове» Марія Ольшанська. Заячі пригоди проілюстрували Ольга Гаврилова та моя донька Вікторія Зубрицька. Книга отримала позитивну оцінку Міністерства освіти і науки України та «схвалена для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (наказ № 1.4/18-Г-586 від 15.07.2010 р.). Також з «Грані-Т» підписано угоду щодо видання пригодницької повісті-казки для дітей «Королева Дощу».
     Співавтор книги «Різдвяна чудасія», що вийшла у грудні 2010 року у видавництві «Братське» (Київ). «Різдвяну чудасію» проілюструвала художниця з Івано-Франківська Світлана Балух.
     Співавтор  «Весняної книжки» з серії «Християнська читанка» видавництва «Братське». Сюди увійшло моє оповідання «Малий Тома і Томина неділя», присвячене житію апостола Томи.
     Найбільше захоплення – література, а також – класична музика і живопис.

Джерело: http://bukvoid.com.ua/info/writers/Maletich_Natalya.html

Книги на Книгомані
Переклади на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера